ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

Yatırım Fonları

Yatırım Fonları | Osmanlı Özel Varlık Yönetimi
 
 

Yatırım Fonları

Piyasada bulunan yüzlerce fon arasından yatırım tercihlerinize uygun fonu seçmek zordur. Ayrıca tercih ettiğiniz fonun portföy yöneticisinin becerisini ve fonun geçmiş yıllardaki performansını incelemek de emek, zaman ve profesyonellik ister. Osmanlı Yatırım, sizler için bağımsız bir şirket olarak fonları inceler, karşılaştırır ve değerlendirir. Varlık yöneticilerimizin size uygun fonu seçmesi ve önermesi oluşturduğumuz fon değerlendirme sistemi ile oldukça kolaydır. Siz de zaman harcamadan verimli bir yatırım yapmış olursunuz.

Osmanlı Özel Varlık Yönetimi, kendi kurucusu ve yönettiği değişken ve likit fonları dışında, piyasada bulunan 300 den fazla yatırım fonunu kendi sınıfları içerisinde karşılaştırılabilir ürün/endekslere paralel inceleyerek, fon yöneticileri ile detaylı görüşmeler yaparak müşterilerine tam donanımlı ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun hizmet vermektedir.

Osmanlı Özel Varlık Yönetimi, kurucusu ve yöneticisi olduğu ve incelemesine aldığı yatırım fonları ile ilgili müşterilerine düzenli bilgi vermekte getirileri raporlamaktadır.

 

Osmanlı Portföy Yatırım Fonlarımız

Osmanlı Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu (OSL):

Fon, likit kalmak isteyen yatırımcılar için kısa vadeli faiz getirisinden yararlanmak amacı ile ağırlıklı olarak vadesi 25 ile 90 gün arasında değişen kamu borçlanma ve özel sektör borçlanma araçlarına yatırım yapar. Fon’un yatırım yaptığı varlıkların detaylarına şeffaf olarak günlük bazda inceleyebilirsiniz. Böylece kısa vadede likiditenizi korurken güvenli yatırım yaparak ek getiri sağlayabilirsiniz.

Günlük performans için tıklayınız


Osmanlı Borçlanma Araçları Fonu (OSD):

Ağırlıklı şirket bonoları olmak üzere banka , banka iştirakleri, ve hazine bonoları gibi faiz getirisi olan enstrümanlara yatırım yapar. Değişen faiz ortamlarında vadeyi belirli sınırlarda tutarak kıstası üzerinde getiri sağlamayı amaçlamaktadır. Fon portföyü oluşturulurken yüksek getirinin yanı sıra likidite göz önünde bulundurulmakta ve sermayesi güçlü şirket bonoları tercih edilmektedir.

Günlük performans için tıklayınız


Özel Varlık yönetimi müşterilerimizle düzenli periyotlarda tavsiye ettiğimiz ve mercek altına aldığımız fon performanslarımızı paylaşıyoruz. Yatırım fonları dünyası ve tavsiye ettiğimiz yatırım fonları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız bize notunuzu iletin sizi arayalım.

 


Yatırımdirekt Fon Filtreleme
Yatırımdirekt Fon Karşılaştırma
Yatırımdirekt Fon Mevduat hesap makinesi

BİLGİ AL