ÖZEL VARLIK YÖNETİCİLERİMİZ

Varlık Yöneticilerimiz

Yönetim Kadromuz

20 yılı aşkın bankalar ve yatırım şirketlerinde tecrübemizle müşteri bağlılığı ve güvenini güçlendirerek 2010 yılından bu yana özel varlık yönetiminde farklıyız.Osmanlı Yöneticimiz
ANKARA Arzu Türk Sandalcı Ankara Şube Müdürü Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
ANKARA Arzu Türk Sandalcı Yatırım Danışmanı
İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 1989-1994 yılları arasında Marmara Bank ve Bank Ekspres Genel Müdürlüklerinde, Genel Muhasebe ve Mali Kontrol Bölümü’nde görev almıştır.1994-2002 yılları arasında İktisat Bankası, Finansbank ve Dışbank Ankara şubelerinde bireysel bankacılıkta çalışmıştır. Ardından sırasıyla 2002-2005 arası Dışbank-Köroğlu Şube Müdürlüğü ve “2005-2015 yılları arasında FortisBank Ankara Özel bankacılık Merkezinde Anadolu Bölge Satış Müdürü – Teb Ankara Özel Bankacılık Merkezinde Portföy Müdürü-Ekip Lideri görevlerini üstlenmiştir. 2015 yılı Şubat ayından bu yana Osmanlı Yatırım Değerler’de varlık yönetiminde çalışmaktadır.

Sahip olduğu lisanslar: SPL 3, Düzey 1 & Türev Araçları, BES, SEGEM.
Osmanlı Yöneticimiz
ANKARA Bilge BaloğluYatırım Danışmanı Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
ANKARA Bilge BaloğluYatırım Danışmanı
Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Bölümü mezunudur. 1998 ve 2009 yılları arasında Fortis’de; Bireysel Pazarlama Takım Lideri, Şube Müdürü ve Mortgage Satış Yönetimi Satış Müdürü olarak görev almıştır. 2010-2011 yılları arasında Bilgin Enerji A.Ş.’de Elektrik Pazarlama ve Satış Müdürü olarak, 2011-2016 yılları arasında CıtıBank ve Denizbank’ta Özel Bankacılık Şube Yönetmeni olarak çalışmıştır. 19.09.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Yatırım Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

Sahip olduğu lisanslar: Düzey 3 & Türev Araçları, BES, SEGEM.
Osmanlı Yöneticimiz
ANKARA Adnan KURNAZYatırım Danışmanı Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
BURSA Adnan KURNAZYatırım Danışmanı
Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. İş hayatına 1996 yılında; T.C Ziraat Bankası Fon Yönetimi Daire Başkanlığında başlamıştır. 2008 yılına kadar aynı bankada; Hazine - Hazine Pazarlama ve Kaynak Yönetimi Başkanlıklarında dealer, yetkili ve yönetmen olarak çalışmıştır. 2008 yılından 2011 yılına kadar Akbank Özel Bankacılık Ankara Şubesinde Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2011 yılından itibaren Osmanlı Yatırım Menkul Değerler Ankara’da çalışmaktadır.

Sahip Olduğu Lisanslar : Türev Araçlar, SPL3.
Osmanlı Yöneticimiz
ADANA Ogün Tutal Varlık Yöneticisi-Yönetici Direktör Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
ADANA Ogün Tutal Varlık Yöneticisi-Yönetici Direktör
Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. 1988-2000 yılları arasında Garanti Bankası’nın İstanbul’daki birçok şubesinde, Bireysel ve Ticari Pazarlama bölümlerinde Şef olarak daha sonra Şube Müdürü olarak görev yaptı. Garanti Yatırım ve Garanti Bankası ile Şekerbank’ta Adana Şube Müdürü olarak görev aldı. 06.06.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler'de göreve başlamıştır.

Sahip olduğu lisanslar: Türev Araçları.
Osmanlı Yöneticimiz
BURSA Gökhan KARAKUŞ Varlık Yöneticisi-Yönetici Direktör Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
BURSA Gökhan KARAKUŞ  Varlık Yöneticisi-Yönetici Direktör
İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümü mezunudur. Kent Yatırım Menkul Değerler’de Bursa Şube Yatırım Uzmanı, Yapı Kredi Yatırım’da Bursa Şube Yetkili Yatırım Uzmanı, AGD Tekstil’de Finansman Müdürü ve Portföy Yönetimi görevlerinde bulunmuştur. Sonrasında 11 yıl süreyle Alternatif Yatırım A.Ş’de Bursa Şube Müdürü olarak çalışmıştır. Ağustos 2015’te bu yana Osmanlı Yatırım Menkul Değerler’de Bursa ofisinin direktörlüğünü yapmaktadır.

Sahip Olduğu Lisanslar : Türev Araçlar, SPL3
Osmanlı Yöneticimiz
BURSA Aylin BEKTAŞYatırım Danışmanı Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
BURSA Aylin BEKTAŞYatırım Danışmanı
Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. 1998-2003 yılları arasında Pamukbank’da Operasyon/Pazarlama Yetkilisi olarak görev almıştır. 2003-2012 yılları arasında Finansbank’ta Pazarlama Yönetmeni/Müdür Yrd. olarak ve 2012-2015 yılları arasında Şube Müdürü olarak görev almıştır. 19.12.2016 tarihi itibariyle Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Yatırım Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

Sahip Olduğu Lisanslar : Türev Araçlar, SPL3.
Osmanlı Yöneticimiz
İSTANBUL Suat DemirMüşteri Temsilcisi Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
İSTANBUL Suat Demir Müşteri Temsilcisi
Anadolu Üniversitesi Çalışma ekonomisi bölümünden mezun olan Demir, kariyer hayatı boyunca Türk Ekonomi Bankası, Akbank, Ulusal Faktoring, Destek Yatırım Menkul Değerler gibi kurumlarda Telefon Bankacılığı, Operasyon, Ekip lideri,  Müşteri ilişkileri Uzmanı gibi görevlerinde bulunmuştur. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş çalışmakta ve kariyer hayatına Finansal Ürünler Danışmanı olarak çalışan Demir, görevine Müşteri Temsilcisi olarak devam etmektedir.

Sahip Olduğu Lisanslar : SPL1

Tel : 0212 366 8864

Mail : sdemir@osmanlimenkul.com.tr
Osmanlı Yöneticimiz
İSTANBUL Selim HunVarlık Yöneticisi – İstanbul Şube Müdürü Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
İSTANBUL Selim Hun Yatırım Danışmanı
Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.2008-2017 yılları arasında Türkiye İş Bankası A.Ş.'de Ticari ve Bireysel Bankacılık alanında Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Halen Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş 'de Varlık Yöneticisi – İstanbul Şube Müdürü olarak devam etmektedir.

Sahip Olduğu Lisanslar : SPL-3, Türev Araçlar, Kredi Derecelendirme, Kurumsal Yönetim Derecelendirme, BES, SEGEM.

Tel : 0 212 366 8816

Mail : shun@osmanlimenkul.com.tr
Osmanlı Yöneticimiz
Denizli Pelin AkıncıYatırım Danışmanı Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
Denizli Pelin AkıncıYatırım Danışmanı
2011-2015 İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. İkinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi lisansını tamamlamıştır. Bir süre Garanti bankasında müşteri danışmanlığı görevinde bulunmuştur. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş de Finansal Ürünler Müşteri Temsilcisi olarak çalışmış ve kariyer hayatına Yatırım Danışmanı olarak devam etmektedir.

Sahip Olduğu Lisanslar: SPL3, BES, SEGEM

Osmanlı Yöneticimiz
İstanbul Murat ÖzçelikYatırım Danışmanı Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
İstanbul Murat ÖzçelikYatırım Danışmanı
2010-2014 Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi iktisat mezunudur. Yine aynı üniversitenin iktisat anabilim dalında makroiktisat alanında uzmanlaşarak yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine 2016-2017 yılları arasında Destek Yatırım'da müşteri temsilcisi olarak başlamıştır. 2018 yılında Osmanlı Yatırım bünyesinde görevine başlayan, sırasıyla müşteri temsilcisi, finansal danışman olarak görev yapan Murat Özçelik yatırım danışmanı olarak devam etmektedir.

Sahip Olduğu Lisanslar: SPL3, Türev araçlar, BES

Osmanlı Yöneticimiz
Bursa Ayşe Mine ŞengönülMüşteri Temsilcisi Özgeçmiş
Osmanlı Yöneticimiz
Bursa Ayşe Mine ŞengönülMüşteri Temsilcisi
Marmara Üniversitesi Bankacılık ve çift ana dal ile Sigortacılık bölümü mezunudur. Bahçeşehir Üniversitesi Finansal Planlama Uzmanlığı eğitimini tamamlayarak, bu alanda lisans almıştır. Profesyonel kariyerine Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Bursa Şubesinde Finansal Ürünler Danışmanı olarak devam etmektedir.

Sahip olduğu lisanslar: SPL Düzey 3, Türev, Bireysel Emeklilik Aracılık, Finansal Planlama Lisansı

BİLGİ AL

Gizlilik politikası ve KVKK metnini okudum, onaylıyorum.