OSMANLI ÖZEL'E HOŞGELDİNİZ

İnsan Kaynakları

Osmanlı Özel | İnsan Kaynakları
Bizimle Çalışmak İster misiniz ...

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 2010 yılı başında yeni bir anlayışla yoluna devam etmek için Orion Holding Overseas'den devir alınmıştır. Amacımız, Türk Sermaye Piyasalarında çağdaş ve modern bir perspektif getirerek Yatırımcılara nitelikli danışman aracılık hizmeti sunabilmektir. Müşteri odaklı yaklaşımımızı, etik ilkelere verdiğimiz değer ve bilgi birikimimiz ile pekiştirerek müşterilerimize kalıcı ve nitelikli hizmetler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Yöneticilerimizin farklı kurumlarda ortalama 20 yılı aşkın deneyimlerini bir araya getiren profesyonellerden oluşması, çalışanlarımıza kendilerini sürekli geliştirebilecekleri kaliteli bir ortam sunmaktadır.

Profesyonel iş geçmişine sahip; performansın bilgi ve becerilere bağlı olduğuna inanan yönetimimiz performansa dayalı, objektif ücretlendirme sistemi ile çalışanlara Menkul Kıymetler aracılık/varlık yönetimi (özel bankacılık) alanlarında kaliteli bir çalışma ortamı ve gelecek sağlamaktadır.

16 Ekim 2010 itibariyle Osmanlı Menkul Değerler ismiyle merkezi Nurol Plaza, Maslak adresinde faaliyetine devam eden kurumumuzda kendi bilgi ve becerilerine inanan, kendine güvenen özel varlık yöneticisi olarak çalışmak isteyen spk sertifikasyonlarını almış; Ankara, İstanbul, İzmir, Denizli, Adana, Bursa ya da Antalya 'da çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

Birlikte çalıştığımız varlık yöneticilerimizin kısa özgeçmişlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer Fırsatları için tıklayın.

BİLGİ AL

Gizlilik politikası ve KVKK metnini okudum, onaylıyorum.